Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | AMD FreeSync/HDR 10 |
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 32SR50F-W |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | FHD (1920 x 1080) |
| Διάσταση Οθόνης | 31.5″ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ηχείο(α) | 5W |
| Δέκτης TV | Οχι |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Βάρος | 5.4g |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt |
| Εγγύηση | 2 years onsite |
![LG Monitor 32'' [IPS | FHD | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR50F-W](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR50F-W-05.png)
![LG Monitor 32'' [IPS | FHD | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR50F-W - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR50F-W-02.png)
![LG Monitor 32'' [IPS | FHD | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR50F-W - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR50F-W-06.png)
![SAMSUNG Monitor 34" [LED | WQHD | 100Hz | 5ms] / LS34C500GAUXEN](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LS34C500GAUXEN-300x300.png)
![LENOVO Monitor ThinkVision T24v-30 23.8" [IPS | FHD | 75Hz | 6ms | Height adjustable | 3Y] / 63D8MAT3EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/63D8MAT3EU-300x300.png)
![HP Monitor E27 G5 27" [LED | FHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 6N4E2AA](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4E2AA-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" Ultrasharp [IPS | FHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2424H](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2424H-300x300.png)