Περιγραφή
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 250cd/m² |
| Υποστήριξη χρώματος | 1.07B |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 71.3×61.1×25.3 |
| Περιβαλλοντικά πρότυπα | Energy Efficiency Class F |
| Ρυθμός ανανέωσης | 144 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Κατηγορία | Gaming |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 31.5″ |
| Τεχνολογία panel | OLED |
| Ανάλυση | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Διάσταση Οθόνης | 31.5″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1xHDMI/1xDP/1xUSB-C Cables |
| Θύρες | 1xjack(3.5mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 29.01W |
| Τροφοδοσία | 100~240V (50/60Hz) |
| Χρόνος απόκρισης | 0.03 ms |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | USB-C, HDMI, Display Port |
| Βάρος | 13.9Kg with base |
| Ανάλυση Θυρών | 2xUSB, 2xHDMI |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt, Pivot, Height Adjustable Stand (HAS), Swivel |
| Χρώμα | Black |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor UltraGear 32'' Curved [OLED | 4K | 240Hz | 0.03ms | 3Y] / 32GS95UV-B](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32GS95UV-B-1.png)
![LG Monitor UltraGear 32'' Curved [OLED | 4K | 240Hz | 0.03ms | 3Y] / 32GS95UV-B - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32GS95UV-B-02.png)
![LG Monitor UltraGear 32'' Curved [OLED | 4K | 240Hz | 0.03ms | 3Y] / 32GS95UV-B - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32GS95UV-B-02-1.png)
![LG Monitor UltraGear 32'' Curved [OLED | 4K | 240Hz | 0.03ms | 3Y] / 32GS95UV-B - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32GS95UV-B-03.png)
![LG Monitor UltraGear 32'' Curved [OLED | 4K | 240Hz | 0.03ms | 3Y] / 32GS95UV-B - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32GS95UV-B-04.png)



