Περιγραφή
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 300 cd/m² |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7 M |
| Aντίθεση εικόνας | 1000 :1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 61,4 x 52,4 x 21,2 cm |
| Ρυθμός ανανέωσης | 75 Hz |
| Κατασκευαστής | Philips |
| Model | 27E1N5600HE |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 27” |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | WQHD (2560 x 1440) |
| Θύρες | 1 x Displayport 1.2 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 29.6 Watt |
| Σειρά προϊόντων | E-Line |
| Χρόνος απόκρισης | 4 ms |
| Ηχείο(α) | 5W x 2 |
| Δέκτης TV | No |
| Τύπος | Monitor |
| Χρώμα | Black |
| Εγγύηση | 2 years onsite |
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-07.png)
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00 - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-08.png)
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00 - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-02.png)
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00 - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-03.png)
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00 - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-05.png)
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00 - Image 6](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-06.png)
![PHILIPS Monitor 27'' [IPS |2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 27E1N5500LA/00 - Image 7](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27E1N5500LA-00-04.png)
![ASUS Monitor ProArt Display PA278QV 27" [IPS | QHD | 75Hz | 5ms | Dual-Link DVI | Height Adjustable | 3Y] / 90LM05L1-B03370](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/90LM05L1-B03370-300x300.png)
![DELL Monitor ALIENWARE 24.5" [IPS | FHD | 500Hz | 1ms | Height Adjustable | 3Y] / AW2524HF](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/AW2524HF-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" P2424HT Touch [IPS | FHD | 60Hz | 8ms | 3Y] / 210-BHSK](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/210-BHSK-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" Touch [IPS | FHD | 60Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / P2424HT](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/P2424HT-300x300.png)