Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | EasyRead, LowBlue, SmartImage |
| Αναλογία οθόνης | 16 :9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 400 cd/m² |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M |
| Aντίθεση εικόνας | 4000:1 – Δυναμική: 50000000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 61.4cm x 55.8cm x 26.3cm |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Κατασκευαστής | Philips |
| Model | 439P1/00 |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 25.1″ – 29″ |
| Τεχνολογία panel | VA |
| Ανάλυση | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Θύρες | 1 x Displayport1.4, 2xHDMI1.4 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 43.9 Watt |
| Σειρά προϊόντων | Philips P-Line Monitors |
| Χρόνος απόκρισης | 4 ms |
| Δέκτης TV | No |
| Τύπος | Monitor |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00-02.png)
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00 - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00.png)
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00 - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00-04.png)
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00 - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00-03.png)
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00 - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00-05.png)
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00 - Image 6](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00-06.png)
![PHILIPS Monitor 43'' [VA | 4K | 60Hz | 4ms | 3Y] / 439P1/00 - Image 7](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/439P1-00-07.png)
![HP Monitor E27 G5 27" [LED | FHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 6N4E2AA](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4E2AA-300x300.png)
![DELL Monitor 27" Ultrasharp [IPS | QHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2724D](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2724D-300x300.png)
![ASUS Monitor ProArt Display PA278QV 27" [IPS | QHD | 75Hz | 5ms | Dual-Link DVI | Height Adjustable | 3Y] / 90LM05L1-B03370](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/90LM05L1-B03370-300x300.png)
![DELL Monitor 42.5" Ultrasharp UHD IPS 4K [HDMI | DisplayPort | USB-C | Height Adjustable | Speakers | 3Y] / U4323QE](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U4323QE-300x300.png)