Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | EasyRead, LowBlue, SmartImage |
| Αναλογία οθόνης | 16 :9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 350 cd/m² |
| Ενσωματωμένα ηχεία | Yes |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1(Typ)/50000000:1(Dynam) |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 61.4 x 55.8 x 26.3 cm withbase |
| Περιβαλλοντικά πρότυπα | Energy Efficiency Class F |
| Ρυθμός ανανέωσης | 75 Hz |
| Κατασκευαστής | Philips |
| Model | 276B9/00 |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 27″ |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | WQHD (2560 x 1440) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1xHDMI/1xDP/1xUSB-C Cable |
| Θύρες | 1xjack(3.5mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 19.7W |
| Τροφοδοσία | AC 100-240VAC |
| Σειρά προϊόντων | Philips |
| Χρόνος απόκρισης | 4 ms |
| Ηχείο(α) | 2W x 2 |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | USB-C, Display Port, HDMI |
| Βάρος | 8.15 kg with base |
| Ανάλυση Θυρών | 1xUSB-C, 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt, Pivot, Swivel, Height Adjustable Stand (HAS) |
| Χρώμα | Black |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![PHILIPS Monitor B-Line 27'' [IPS | 2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 276B9/00](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/276B9-00.png)
![PHILIPS Monitor B-Line 27'' [IPS | 2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 276B9/00 - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/276B9-00-02.png)
![PHILIPS Monitor B-Line 27'' [IPS | 2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 276B9/00 - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/276B9-00-04.png)
![PHILIPS Monitor B-Line 27'' [IPS | 2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 276B9/00 - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/276B9-00-05.png)
![PHILIPS Monitor B-Line 27'' [IPS | 2K | 75Hz | 4ms | 3Y] / 276B9/00 - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/276B9-00-03.png)
![LENOVO Monitor Tiny-In-One 27" [QHD | IPS | DP | USB | Webcam | 3Y] / 11JHRAT1EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/Lenovo-ThinkCentre-Tiny-In-One-300x300.png)
![LENOVO Monitor Tiny-In-One 23.8" Gen5 Touch [IPS | FHD | 60Hz | 6ms | 3Y] / 12NBGAT1EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/12NBGAT1EU-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" Touch [IPS | FHD | 60Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / P2424HT](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/P2424HT-300x300.png)
![LENOVO Monitor ThinkVision T24t-20 23.8" FHD Touch [IPS | HDMI | DP | USB Type-C Gen 1 | Height adjustable | 3Y] / 62C5GAT1EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Monitor-ThinkVision-T24t-20-300x300.png)