Περιγραφή
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 250nits |
| Ενσωματωμένα ηχεία | Yes |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7 millions |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 75 Hz |
| Κατασκευαστής | Philips |
| Model | 241V8AW/00 |
| Κατηγορία | Business |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | FHD (1920 x 1080) |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1x HDMI |
| Θύρες | 1x mini-Jack 3.5mm |
| Χρόνος απόκρισης | 4 ms |
| Ηχείο(α) | 2x2W |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Βάρος | 5.4kg |
| Χρώμα | White |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![PHILIPS Monitor V-Line 23.8'' [IPS | FHD | 60Hz | 4ms | 3Y] / 241V8AW/00](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/241V8AW-00.png)
![PHILIPS Monitor V-Line 23.8'' [IPS | FHD | 60Hz | 4ms | 3Y] / 241V8AW/00 - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/241V8AW-00-05.png)
![PHILIPS Monitor V-Line 23.8'' [IPS | FHD | 60Hz | 4ms | 3Y] / 241V8AW/00 - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/241V8AW-00-04.png)
![PHILIPS Monitor V-Line 23.8'' [IPS | FHD | 60Hz | 4ms | 3Y] / 241V8AW/00 - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/241V8AW-00-02.png)
![PHILIPS Monitor V-Line 23.8'' [IPS | FHD | 60Hz | 4ms | 3Y] / 241V8AW/00 - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/241V8AW-00-03.png)
![DELL Monitor 23.8" Touch [IPS | FHD | 60Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / P2424HT](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/P2424HT-300x300.png)
![LENOVO Monitor ThinkVision T24v-30 23.8" [IPS | FHD | 75Hz | 6ms | Height adjustable | 3Y] / 63D8MAT3EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/63D8MAT3EU-300x300.png)
![LENOVO Monitor Tiny-In-One 23.8" Gen5 Touch [IPS | FHD | 60Hz | 6ms | 3Y] / 12NBGAT1EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/12NBGAT1EU-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" Ultrasharp [IPS | FHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2424HE](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2424HE-300x300.png)