Περιγραφή
| Μοντέλο | T46S8 Matte Black 25 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T46S80N |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 25 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 10 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P700 |
| EAN | 8715946730028 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.12 kg • Διαστάσεις (Π x Υ x Β): 11.4 x 9.9 x 3.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | Standard Yield |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο μελάνι Epson 10-χρωματικής παλέτας για επαγγελματικές εκτυπώσεις φωτογραφιών. Παρέχει βαθύ μαύρο και υψηλή πυκνότητα (Dmax) για ασπρόμαυρες εκτυπώσεις. Προειδοποίηση ασφαλείας: Περιέχει 2,4,7,9-τετραμεθυλοδεκ-5-υν-4,7-διόλη. Μπορεί να προκαλέσει αλλεργική αντίδραση. |





