Περιγραφή
| Μοντέλο | T49H2 Cyan 140 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T49H20N |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 140 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD2 pigment ink |
| Τύπος Προϊόντος | Ink refill bottle (φιάλη αναπλήρωσης) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3100X |
| EAN | 8715946727905 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.22 kg • Διαστάσεις (Π x Υ x Β): 5.8 x 15.3 x 5.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) / High Yield |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | Υψηλής χωρητικότητας |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο μελάνι Epson. Αποκλειστικά σχεδιασμένη φιάλη με σύστημα αυτόματης διακοπής για εύκολο και καθαρό γέμισμα. |




