Περιγραφή
| Μοντέλο | T5965 Light Cyan 350ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T596500 |
| Χρώμα | Light Cyan (Ανοικτό Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7900, Stylus Pro 9900 |
| EAN | 0010343868397 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.77 kg • Διαστάσεις: 32.0 x 14.5 x 5.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Αποτελεί μέρος 11-χρωμου συστήματος που παρέχει εξαιρετική χρωματική γκάμα, ομαλές διαβαθμίσεις και αντοχή στο φως. |






