Περιγραφή
| Μοντέλο | T50M8 Matte Black 700 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T50M80N |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD3 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3700D, SC-T3700DE, SC-T3700E, SC-T5700D, SC-T5700DM, SC-T7700D, SC-T7700DM, T3760D, T7760D |
| EAN | 8715946727929 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.03 kg • Διαστάσεις (Π x Υ x Β): 11.7 x 35 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | High Capacity (υψηλής χωρητικότητας) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο μελάνι Epson. Ειδικά σχεδιασμένο για τεχνικές εφαρμογές και παρουσιάσεις, με γρήγορο στέγνωμα και αντοχή στο νερό και τις γρατσουνιές. |





