Περιγραφή
| Μοντέλο | T7607 Light Black 26ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T76074010 |
| Χρώμα | Light Black (Ανοικτό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 25.9 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HD pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P600 |
| EAN | 8715946539126 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.07 kg • Διαστάσεις: 14.2 x 11.2 x 3.3 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.100 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HD. Αποτελεί μέρος 9-χρωμου συστήματος, παρέχει εξαιρετική απόδοση σε ασπρόμαυρες εκτυπώσεις με ομαλές διαβαθμίσεις γκρι και αντοχή στο ξεθώριασμα. |





