Περιγραφή
| Μοντέλο | T6425 Light Cyan 150ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T642500 |
| Χρώμα | Light Cyan (Ανοικτό Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 150 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7890, Pro 7900, Pro 9890, Pro 9900 |
| EAN | 0010343872950 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.53 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 4.3 x 12.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Αποτελεί μέρος της οικογένειας K3 pigment ink για εξαιρετική απόδοση σε φωτογραφικές εκτυπώσεις, ομαλές διαβαθμίσεις και αντοχή στο φως. |





