Περιγραφή
| Μοντέλο | T03V3 Magenta 70ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T03V34A |
| Χρώμα | Magenta (Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 70 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson EcoTank L4150, L4160, L4260, L4266, L6160, L6170, L6190, L6260, L6270, L6276, L6290, L14150 |
| EAN | 8715946643403 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.13 kg • Διαστάσεις: 5.8 x 5.8 x 17.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 6.000 σελίδες (ISO/IEC 24711/24712) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Αυθεντική μελάνη Epson 101 EcoTank για συστήματα συνεχούς τροφοδοσίας μελάνης. Ιδανική για οικιακή και επαγγελματική χρήση καθημερινής εκτύπωσης. |







