Περιγραφή
| Μοντέλο | T6644 Yellow 70ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T66444A |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 70 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson L100, L110, L120, L1300, L132, L200, L210, L220, L222, L300, L3050, L3060, L3070, L310, L312, L350, L355, L360, L362, L364, L365, L366, L380, L382, L385, L386, L405, L455, L456, L485, L486, L550, L555, L565, L566, L605, L655, L800, L1300, L1455 |
| EAN | 8715946496542 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.16 kg • Διαστάσεις: 14.0 x 6.0 x 6.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 4.000 – 4.500 σελίδες (ISO/IEC 24711/24712) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Αυθεντική μελάνη Epson για συστήματα συνεχούς τροφοδοσίας μελάνης EcoTank. Ιδανική για οικιακή και επαγγελματική χρήση καθημερινής εκτύπωσης. |










