Περιγραφή
| Μοντέλο | T49H3 Magenta 140 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T49H300 |
| Χρώμα | Magenta (Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 140 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3100x |
| EAN | 8715946659619 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.30 kg • Διαστάσεις: 15.5 x 6.0 x 5.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Ink bottle |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Οριζόντια τοποθέτηση με τεχνολογία auto-stop για καθαρό γέμισμα. Σχεδιασμένη για επαγγελματικές εκτυπώσεις μεγάλου format AEC, CAD και GIS |





