Περιγραφή
| Μοντέλο | T6428 Matte Black 150ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T642800 |
| Χρώμα | Matte Black (Ματ Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 150 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7890, Stylus Pro 7900, Stylus Pro 9890, Stylus Pro 9900 |
| EAN | 0010343872974 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.53 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 4.3 x 12.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Ιδανική για εκτυπώσεις σε ματ χαρτιά fine art, παρέχει βαθύ μαύρο χρώμα, εξαιρετική αντοχή στο νερό, το ξεθώριασμα και το ξύσιμο. |





