Περιγραφή
| Μοντέλο | T5962 Cyan 350ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T596200 |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7900, Stylus Pro 9900 |
| EAN | 0010343868380 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.77 kg • Διαστάσεις: 32.0 x 14.5 x 5.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Παρέχει εξαιρετική αντοχή στο νερό, το ξεθώριασμα και το ξύσιμο. Ιδανική για φωτογραφικές εκτυπώσεις αρχειακής ποιότητας. |







