Περιγραφή
| Μοντέλο | UltraChrome PRO 6 Grey T48UE – 350ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T48UE00 |
| Χρώμα | Grey (Γκρι) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 6 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P6500D, SC-P6500DE, SC-P6500E, SC-P8500D, SC-P8500DM, SC-P8500DL |
| EAN | 8715946692920 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.58 kg • Διαστάσεις: ~24.5 x 11.5 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome PRO 6. Το γκρι μελάνι βελτιώνει τις τονικές διαβαθμίσεις και μειώνει την κοκκώδη υφή, εξασφαλίζοντας εξαιρετική ανθεκτικότητα στο φως, στην υγρασία και στις γρατσουνιές. |





