Περιγραφή
| Μοντέλο | T8507 Light Black 80ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T850700 |
| Χρώμα | Light Black (Ανοικτό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 80 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HD pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P800, SureColor P800 Designer Edition |
| EAN | 0010343914926 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.16 kg • Διαστάσεις: 10.0 x 8.2 x 3.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 6.900 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HD. Αποτελεί μέρος 9-χρωμου συστήματος, παρέχει εξαιρετική απόδοση σε ασπρόμαυρες εκτυπώσεις με ομαλές διαβαθμίσεις γκρι και αντοχή στο ξεθώριασμα. |





