Περιγραφή
| Μοντέλο | T8509 Light Light Black 80ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T850900 |
| Χρώμα | Light Light Black (Ανοικτό Ανοικτό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 80 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HD pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P800 |
| EAN | 010343914940 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.16 kg • Διαστάσεις: 10.0 x 8.2 x 3.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 6.900 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HD. Αποτελεί μέρος 9-χρωμου συστήματος που επιτυγχάνει ευρύ φάσμα χρωμάτων. Παρέχει εξαιρετική απόδοση σε ασπρόμαυρες εκτυπώσεις με ομαλές διαβαθμίσεις γκρι. |





