Περιγραφή
| Μοντέλο | T48M8 UltraChrome PRO 6 Matte Black – 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T48M800 |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 6 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P6500D, SC-P6500DE, SC-P6500E, SC-P8500D, SC-P8500DM, SC-P8500DL |
| EAN | 8715946692937 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.04 kg • Διαστάσεις: ~35 x 11.7 x 4.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome PRO 6. Ο εκτυπωτής εναλλάσσει αυτόματα μεταξύ Matte Black και Photo Black ανάλογα με τον τύπο χαρτιού. Ιδανικό για εκτυπώσεις φωτογραφιών υψηλής ποιότητας, τέχνης και γραφικών με εξαιρετική ανθεκτικότητα στο φως και την υγρασία. |





