Περιγραφή
| Μοντέλο | T8501 Photo Black 80ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T850100 |
| Χρώμα | Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 80 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HD pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P800 |
| EAN | 0010343914865 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.16 kg • Διαστάσεις: 10.0 x 8.0 x 3.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 3.170 σελίδες (ISO/IEC 24711, 5% κάλυψη) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HD. Αποτελεί μέρος 9-χρωμου συστήματος που επιτυγχάνει ευρύ φάσμα χρωμάτων, υψηλή οπτική πυκνότητα και εξαιρετική αντοχή στο ξεθώριασμα. |





