Περιγραφή
| Μοντέλο | T47A5 UltraChrome PRO 10 Light Cyan – 50ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T47A500 |
| Χρώμα | Light Cyan (Ανοιχτό Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 50 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 10 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P900 |
| EAN | 8715946680941 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.14 kg • Διαστάσεις: ~8.3 x 10 x 3.7 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικό εκτυπωτή φωτογραφιών) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome PRO 10. Το ανοιχτό κυανό μελάνι βελτιώνει τις τονικές διαβαθμίσεις σε φωτογραφίες υψηλής ποιότητας. |





