Περιγραφή
| Μοντέλο | T46S8 UltraChrome PRO 10 Matte Black – 25ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T46S800 |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 25 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 10 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P700 |
| EAN | 8715946680880 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.08 kg • Διαστάσεις: ~8.3 x 10 x 3.7 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικό εκτυπωτή φωτογραφιών) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome PRO 10. Ο εκτυπωτής εναλλάσσει αυτόματα μεταξύ Matte Black και Photo Black ανάλογα με τον τύπο χαρτιού. Ιδανικό για επαγγελματικές εκτυπώσεις φωτογραφιών υψηλής ποιότητας. |




