Περιγραφή
| Μοντέλο | T6421 Photo Black 150ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T642100 |
| Χρώμα | Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 150 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7700, Pro 7890, Pro 7900, Pro 9700, Pro 9890, Pro 9900 |
| EAN | 0010343872912 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.52 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 4.3 x 12.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Παρέχει εξαιρετική αντοχή στο νερό, το ξεθώριασμα και το ξύσιμο. Ιδανική για φωτογραφικές εκτυπώσεις αρχειακής ποιότητας. |





