Περιγραφή
| Μοντέλο | T46SD UltraChrome PRO 10 Violet – 25ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T46SD00 |
| Χρώμα | Violet (Βιολετί) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 25 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 10 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P700 |
| EAN | 8715946680804 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.08 kg • Διαστάσεις: ~8.3 x 10 x 3.7 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικό εκτυπωτή φωτογραφιών) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome PRO 10. Το βιολετί μελάνι επεκτείνει τη χρωματική γκάμα, ειδικά σε μπλε και μοβ αποχρώσεις. Ιδανικό για επαγγελματικές εκτυπώσεις φωτογραφιών υψηλής ποιότητας. |




