Περιγραφή
| Μοντέλο | T6535 Light Cyan 200ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T653500 |
| Χρώμα | Light Cyan (Ανοικτό Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 200 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 4900 |
| EAN | 0010343877658 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.39 kg • Διαστάσεις: 21.3 x 11.7 x 3.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Αποτελεί μέρος της οικογένειας K3 pigment ink με 4 επίπεδα μαύρου για εξαιρετική απόδοση σε ασπρόμαυρες εκτυπώσεις, ομαλές διαβαθμίσεις γκρι και ισορροπία γκρι χωρίς μεταμερισμό. |







