Περιγραφή
| Μοντέλο | T5966 Vivid Light Magenta 350ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T596600 |
| Χρώμα | Vivid Light Magenta (Ζωηρό Ανοικτό Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7890, Stylus Pro 7900, Stylus Pro 9890, Stylus Pro 9900/td> |
| EAN | 0010343868441 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.77 kg • Διαστάσεις: 32.0 x 14.5 x 5.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Παρέχει εξαιρετική χρωματική γκάμα, μείωση του grain και βελτιωμένη αντοχή στο φως. |






