Περιγραφή
| Μοντέλο | T44Q3 Vivid Magenta 350 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T44Q340 |
| Χρώμα | Vivid Magenta (Ζωηρό Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 12 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |
| EAN | 8715946668765 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.57 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 11.5 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome PRO 12. Η Vivid Magenta βελτιώνει την απόδοση των μπλε και ροζ τόνων, ενώ σε συνδυασμό με τα γκρι μελάνια μειώνει το φαινόμενο μπρούτζου (bronzing) και ελαχιστοποιεί τις χρωματικές αποκλίσεις |




