Περιγραφή
| Μοντέλο | T44Q4 Yellow 350 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T44Q440 |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 12 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |
| EAN | 8715946668772 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.57 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 11.5 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome PRO 12. Παρέχει ενισχυμένη αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία και εξαιρετική σταθερότητα χρώματος. Σχεδιασμένη για επαγγελματικές και εμπορικές εκτυπώσεις |





