Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 711 Black – 38ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CZ129A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 38 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 |
| EAN | 0886112890667 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.09 kg • Διαστάσεις: ~11.9 x 12.6 x 3.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Capacity Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για μεγάλου format εκτυπωτές) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με μελάνη χρωστικής. Ιδανικό για επαγγελματικές εκτυπώσεις μεγάλου format, τεχνικά σχέδια και αφίσες με σαφείς, ανθεκτικές γραμμές. |




