Περιγραφή
| Μοντέλο | 301XL High Yield Tri-color – 6ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CH564EE |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό), Magenta (Μαγέντα), Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 6 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Dye-based ink (μελάνη βαφής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DeskJet 1000, 1010, 1050, 1510, 2000, 2050, 2510, 2540, 3000, 3050 HP ENVY 4500, 5530 HP OfficeJet 2620, 4630 |
| EAN | 884962894576 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.05 kg • Διαστάσεις: ~11.3 x 3.7 x 11.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL High Yield Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~300 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης υψηλής χωρητικότητας XL. Ιδανικό για οικιακή και επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων και φωτογραφιών. |





