Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 903XL High Yield Black – 20ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | T6M15AE |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 20 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet 6950, 6951, 6954, 6956, 6962 HP OfficeJet Pro 6960, 6961, 6963, 6964, 6965, 6966, 6968, 6970, 6971, 6974, 6975, 6976, 6978, 6979 |
| EAN | 0889894728999 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.07 kg • Διαστάσεις: ~11.5 x 10.6 x 4.4 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL High Yield Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~750 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης υψηλής χωρητικότητας XL με μελάνη χρωστικής. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με σαφή, ευκρινή κείμενα και αντοχή στο νερό, στις μουτζούρες και στο ξεθώριασμα. |








