Περιγραφή
| Μοντέλο | 932XL High Yield Black – 22.5ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CN053AE |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 22.5 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet 6100, 6600, 6700, 7110, 7510, 7610, 7612 |
| EAN | 0886111615322 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.09 kg • Διαστάσεις: ~11.4 x 12.6 x 3.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL High Yield Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~1.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης υψηλής χωρητικότητας XL. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με σαφή, ευκρινή κείμενα και αντοχή στο νερό, στις μουτζούρες και στο ξεθώριασμα. |







