Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 951XL High Yield Yellow – 20ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CN048AE |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 20 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600, 8600 Plus, 8610, 8615, 8620, 8625, 8630, 8640 |
| EAN | 0886111748945 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.07 kg • Διαστάσεις: ~11.4 x 12.6 x 2.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL High Yield Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~1.500 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης υψηλής χωρητικότητας XL με μελάνη χρωστικής. Ανθεκτικό στο νερό, στις μουτζούρες και στο ξεθώριασμα. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με ζωντανά χρώματα και σαφή κείμενα. |








