Περιγραφή
| Μοντέλο | 981X High Yield Black |
| Κωδικός Κατασκευαστή | L0R12A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 194 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based (με βάση χρωστική ουσία) • HP PageWide |
| Σταγόνα μελάνης | 9.06 pl (picoliters) |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • High Yield (XL) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 11.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP PageWide Enterprise Color 556dn, 556xh, MFP 586dn, MFP 586f, Flow MFP 586z HP PageWide Managed E55650dn, MFP E58650dn, MFP E58650z |
| EAN / UPC | 889296095286 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.37-0.39 kg • Διαστάσεις: 22 x 5.2 x 4.8 cm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP PageWide. Υψηλής απόδοσης για επαγγελματικές εκτυπώσεις μεγάλου όγκου. Συμμετέχει στο πρόγραμμα ανακύκλωσης HP Planet Partners. |




