Περιγραφή
| Μοντέλο | 745 Photo Black |
| Κωδικός Κατασκευαστή | F9J98A |
| Χρώμα | Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 130 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based (με βάση χρωστική ουσία) • HP Thermal Inkjet |
| Σταγόνα μελάνης | 4 pl (picoliters) |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Standard Yield |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet Z2600 PostScript, HP DesignJet Z5600 PostScript |
| EAN | 725184104619 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.25 kg • Διαστάσεις: 202 x 129 x 40 mm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP DesignJet. Ανθεκτικό στο νερό, τις γρατζουνιές και το ξεθώριασμα. Οι εκτυπώσεις διατηρούνται έως 200 χρόνια. |




