Περιγραφή
| Μοντέλο | 980 Black |
| Κωδικός Κατασκευαστή | D8J10A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 203.5 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based (με βάση χρωστική ουσία) • HP Thermal Inkjet |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Standard Capacity |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 10.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet Enterprise Color X555dn, X555xh, X585dn, X585f, X585z • HP OfficeJet Managed Color MFP X585dnm, X585zm |
| EAN / UPC | 887758769157 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.38 kg • Διαστάσεις: 27.1 x 5.3 x 7.2 cm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP. Ανθεκτικό στο νερό, τις γρατζουνιές και το ξεθώριασμα. Συμμετέχει στο πρόγραμμα ανακύκλωσης HP Planet Partners. |




