Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 203A Cyan |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CF541A |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Απόδοση (σελίδες) | 1.300 σελίδες |
| Τεχνολογία / Τύπος | Laser (Original HP JetIntelligence) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP Color LaserJet Pro M254dw, M254nw, MFP M280nw, MFP M281fdn, MFP M281fdw, MFP M281cdw |
| EAN | 0190781107033 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.75 kg • Διαστάσεις: 3.63 x 9.6 x 11.1 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | Τόνερ • Οδηγός ανακύκλωσης |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Αυτόματη αφαίρεση στεγανοποιητικής ταινίας • Εγγύηση γνησιότητας HP Premium Protection |










