Περιγραφή
| Model | EliteBook X G1a – B9ZT8ET |
| Χρώμα | Silver |
| Διάσταση Οθόνης | 11-14 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2.8K (2880 X 1800) |
| Τύπος επεξεργαστή | AMD Ryzen 9 HX AI |
| CPU | AMDRyzen 9AI HX375/5.1GHz/12C |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon 890M Graphics |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Μνήμη RAM Περιγραφή | 64GB LPDDR5x-8533MTs(onboard) |
| Χωρητικότητα δίσκου(ων) | 2TB SSD |
| Οθόνη | 14″ 2.8K OLED 400nits Touch |
| Μνήμη γραφικών | Δυναμική συστήματος |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος 1ου Δίσκου | SSD |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Fingerprint/Copilot+ |
| Μπαταρία | Li-ion 4cell, 74.5Wh |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Κάμερα | 5MP |
| Κατηγορία | Business |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 31.56 x 22.43 x 1.16 cm |
| Σκληρός δίσκος | 2 TB PCIe G4 NVMe TLC M.2 |
| Θύρα HDMI | 1xHDMI 2.1 |
| Πληκτρολόγιο | Premium/Spill-Resist/Backlit |
| Κατασκευαστής | HP |
| Mικρόφωνο | Dual Array Microphones |
| Οπτικός δίσκος | None |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | PSU AC 100W USB-C |
| Θύρες | 1xheadphone/microphone combo |
| Σειρά προϊόντων | EliteBook X G1a |
| Ηχείο(α) | Dual Stereo Speakers by B&O |
| Οθόνη Αφής | Όχι |
| Θύρα USB | 2xTHB-4 USB-C/1xUSB-A/1xUSB-C |
| Βάρος | 1.49 kg |
| WiFi | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) |
| Ενσύρματο δίκτυο | None |
| Εγγύηση | 3 Years HP/ Standard Bench |
![HP Laptop EliteBook X G1a 14'' 2.8K OLED Touch [R9 AI HX 375 | 64GB | 2TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / B9ZT8ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-X-G1.png)
![HP Laptop EliteBook X G1a 14'' 2.8K OLED Touch [R9 AI HX 375 | 64GB | 2TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / B9ZT8ET - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-X-G1-02.png)
![HP Laptop EliteBook X G1a 14'' 2.8K OLED Touch [R9 AI HX 375 | 64GB | 2TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / B9ZT8ET - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-X-G1-03.png)
![HP Laptop EliteBook X G1a 14'' 2.8K OLED Touch [R9 AI HX 375 | 64GB | 2TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / B9ZT8ET - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-X-G1-04.png)
![HP Laptop EliteBook X G1a 14'' 2.8K OLED Touch [R9 AI HX 375 | 64GB | 2TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / B9ZT8ET - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-X-G1-05.png)
![HP Laptop 250 G10 15.6" FHD [i3-1315U | 8GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 1Y] / AK9P3AT](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-250-G10-Gray-300x300.png)
![HP Laptop EliteBook UG1q 14" 2.2K Touch [Snapdragon X Elite X1E-78-100 | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / A37CPET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-UG1q-300x300.png)
![HP Laptop EliteBook 865 G11 16" WUXGA [R7-8840U | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9G0Z4ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-865-G11-300x300.png)
![HP PC Elite Mini 805 G8 [R7-5750G | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / 623A3ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-PC-Elite-Mini-805-G8-1-300x300.png)