Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης | 15.6” |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Μνήμη | 16GB – Μέγιστη Μνήμη: 16GB |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR5-5500 |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κάρτα γραφικών | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Λειτουργικό σύστημα | Free DOS |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | 720p |
| Μπαταρία | Integrated battery |
| I/O Ports | USB 3.2 Gen 1 x2, USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort 1.2) x1, HDMI 1.4b x1, Ethernet (RJ-45) x1, Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Διαστάσεις (mm) | 359 x 236 x 20 |
| Βάρος (κιλά) | 1.65 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots, Dolby Audio Speakers, Camera with Privacy Shutter, Greek Non-backlit Keyboard |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-IRU-Business-Black.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-IRU-Business-Black-02.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-IRU-Business-Black-03.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-IRU-Business-Black-05.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-IRU-Business-Black-04.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM - Image 6](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-AMN-Business-Black-04.png)
![DELL Laptop XPS 15 Plus 9530 15.6" [i7-13700H | 16GB | 512GB SSD M.2 | Nvidia GeForce RTX 4050 6GB | Win 11 Pro | 2Y] / XPS159530I713700H1](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/DELL-Laptop-XPS-9530-2-300x300.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R3-7320U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Win 11 Pro | 3Y] / 82YU00YTGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-AMN-Business-Black-300x300.png)
![LENOVO Laptop IdeaPad 5 14ABA7 14" FHD IPS [R7-5825U | 8GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Win 11 Home S | 2Y] / 82SE008GGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-IdeaPad-Slim-5-Cloud-Grey-300x300.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad X13 Gen4 13.3" WUXGA IPS [i7-1355U | 16GB | 1TB SSD M.2 | Intel Iris Xe Graphics | Win 11 Pro | 3Y] / 21EX004KGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X13-Gen4-1-300x300.png)