Περιγραφή
| Μοντέλο | T5808 Matte Black – 80ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T580800 |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 80 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome K3 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 3800, Pro 3880 |
| EAN | 0010343858848 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.16 kg • Διαστάσεις: ~10.0 x 3.5 x 8.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Yield Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~720 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome K3. Ιδανικό για επαγγελματικές εκτυπώσεις σε ματ χαρτιά και ασπρόμαυρες φωτογραφίες υψηλής πυκνότητας χωρίς metamerism. |





