Περιγραφή
| Μοντέλο | T6164 Yellow – 53ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T616400 |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 53 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | DURABrite Ultra pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson B-300, B-310N, B-500DN, B-510DN |
| EAN | 8715946419527 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.18 kg • Διαστάσεις: ~17.4 x 10.9 x 2.7 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Capacity Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~3.500 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο δοχείο μελάνης Epson με τεχνολογία DURABrite Ultra. Ανθεκτικό στο νερό, στις μουτζούρες και στο ξεθώριασμα. |






