Περιγραφή
| Μοντέλο | T913A Orange 200ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T913A00 |
| Χρώμα | Orange (Πορτοκαλί) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 200 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDX pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P5000 |
| EAN | 8715946629377 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.38 kg • Διαστάσεις: 21.5 x 11.7 x 4.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDX. Η μελάνη Orange συμβάλλει στη διεύρυνση της χρωματικής γκάμας, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση σε τόνους δέρματος και εφέ φωτισμού. Χρησιμοποιείται στο 11-χρωμο σύστημα μελάνης μαζί με Green και Violet/LLK. |





