Περιγραφή
| Μοντέλο | T8002 Cyan 700 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T800200 |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P10000, SC-P20000 |
| EAN | 8715946693033 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.80 kg • Καθαρό βάρος: ~1.70 kg |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική φωτογραφική μελάνη για εκτυπώσεις μεγάλου όγκου, υψηλής αντοχής και σταθερότητας χρώματος. |




