Περιγραφή
| Μοντέλο | T6368 Matte Black 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T636800 |
| Χρώμα | Matte Black (Ματ Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7890, Stylus Pro 7900, Stylus Pro 9890, Stylus Pro 9900 |
| EAN | Not available |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.17 kg • Διαστάσεις: 39.8 x 14.8 x 5.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Ιδανική για εκτυπώσεις σε ματ χαρτιά fine art, παρέχει βαθύ μαύρο χρώμα, υψηλή οπτική πυκνότητα, εξαιρετική αντοχή στο νερό, το ξεθώριασμα και το ξύσιμο. |










