Περιγραφή
| Μοντέλο | T6941 Photo Black 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T694100 |
| Χρώμα | Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3000, SC-T3200, SC-T5000, SC-T5200, SC-T5200D, SC-T7000, SC-T7200, SC-T7200D |
| EAN | Not available |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.06 kg • Διαστάσεις: 35.0 x 11.7 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome XD. Παρέχει υψηλή οπτική πυκνότητα, γρήγορο στέγνωμα, ελάχιστη διάχυση και αντοχή στο νερό και το ξύσιμο. Ιδανική για τεχνικές εκτυπώσεις και παρουσιάσεις. |






