Περιγραφή
| Μοντέλο | 913A Yellow |
| Κωδικός Κατασκευαστή | F6T79AE |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 37 – 37.5 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based (με βάση χρωστική ουσία) • HP PageWide |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Standard Yield |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 3.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP PageWide 352dw, 377dw • HP PageWide Pro 452dn, 452dw, 452dwt, 477dn, 477dw, 477dwt, 552dw, 552dwt, 577dw, 577z |
| EAN / UPC | 889296544647 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.12-0.13 kg • Διαστάσεις: 21.5 x 2.8 x 4.8 cm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP. Τεχνολογία PageWide για υψηλή ταχύτητα και επαγγελματική ποιότητα. Ανθεκτικό στο νερό, τις γρατζουνιές και το ξεθώριασμα. Συμμετέχει στο πρόγραμμα ανακύκλωσης HP Planet Partners. |






