Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 934XL High Yield Black – 26.5ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C2P23AE |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 26.5 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet Pro 6230, 6830 |
| EAN | 0888182034590 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.08 kg • Διαστάσεις: ~10.6 x 4.4 x 11.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL High Yield Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~1.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης υψηλής χωρητικότητας XL με μελάνη χρωστικής. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με σαφή, ευκρινή κείμενα και αντοχή στο νερό και στο ξεθώριασμα. |








