Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 950XL High Yield Black – 53ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CN045AE |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 53 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600, 8600 Plus, 8610, 8615, 8620, 8630, 8640 |
| EAN | 0886117488914 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.15 kg • Διαστάσεις: ~11.9 x 12.6 x 3.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~2.300 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης υψηλής χωρητικότητας XL. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με αντοχή στο νερό και γρήγορο στέγνωμα. |







